Oferta usług 

Bogdan Trawkowski, jako uzdrowiciel i terapeuta energetyczny działa od 1987 roku. W swojej uzdrowicielskiej praktyce nie stosuje jakiejkolwiek metody. Przez lata pracy nad sobą i z pacjentami doskonalił swój psychoenergetyczny potencjał poprzez harmonijny rozwój wszystkich poziomów świadomości, który zaowocował m.in. otwarciem najwyższych czakr (inaczej czakramów – energetycznych „anten” do subtelnych wymiarów). Dzięki temu otwarciu terapeuta ma dostęp do subtelnych energii o wysokich wibracjach likwidujących nie tylko różne choroby, schorzenia i dolegliwości, ale również negatywne energie psychiczne oraz opętania miejsc i osób. Uzdrawiające energie, do których ma dostęp Bogdan Trawkowski, przyczyniają się do neutralizowania klątw, złego losu i innych destrukcyjnych oddziaływań, oczyszczają biopole i otwierają czakry potrzebujących pomocy osób podnosząc tym samym ich wibracje, dające zdrowie i lepsze prosperowanie.


Bogdan Trawkowski pomaga przy:
  • Likwidacji różnych chorób, schorzeń, dolegliwości;
  • Usuwaniu psychoz, depresji, nerwic i różnego rodzaju bólów;
  • Likwidacji chorób wieku dziecięcego, w tym dysleksji, zespołu ADHD;
  • Usuwaniu nieprzyjemnych i nieoczekiwanych zjawisk paranormalnych u osób i w pomieszczeniach (usuwaniu pokutujących duchów i opętań), jak również klątw i innych destrukcyjnych energii;
  • Zwalczaniu nałogów, bezsenności, nerwowości, otyłości, nadmiernej agresji;
  • Rozwiązywaniu międzyludzkich konfliktów i problemów codziennego życia;
  • Wyborze życiowej drogi (kariera, partner, dzieci);
  • Podniesieniu prosperowania osób i firm.

Wachlarz oddziaływań Bogdana Trawkowskiego jest niezwykle szeroki. Uważa, że skoro wszystko jest energią – zarówno słowa, uczucia, myśli jak i materia (zwana przez mistrzów jogi i taoizmu gęstą, grubą energią) – nie ma sprawy, problemu czy sytuacji, w której by nie pomógł. W trakcie udzielania pomocy jest tak skoncentrowany na wyższych poziomach świadomości i odpowiadających im wyższych czakrach, że odczuwa w miejscach ich usytuowania – na czole i szczycie głowy – przyjemność, błogość. Następnie energię uzyskaną w trakcie koncentracji, przekazuje myślą z odpowiednią, pozytywną intencją do potrzebującej pomocy osoby, do zanieczyszczonych miejsc lub „głodnego” dobrych energii pokutującego ducha.

Jednym ze spektakularnych przykładów na niecodzienne energetyczne działania Bogdana Trawkowskiego jest uwolnienie z pokutującego ducha domu w pewnym mieście na Śląsku. Duchowy uzdrowiciel działał wówczas energią będąc w roku 2003 gościem stacji TVN w jednym z odcinków programu „Nie do wiary” zatytułowanym „Sprawa śląska”. Po jego energetycznych przekazach w domu tym przestało „straszyć”: nie spadały i nie przesuwały się już przedmioty codziennego użytku, jak filiżanki i talerze, uspokoiły się dzieci i domowe zwierzęta.

W trakcie pierwszego, najważniejszego spotkania z osobą proszącą o pomoc, Bogdan Trawkowski oczyszcza ją oraz związane z nią miejsca ze wszystkich destrukcyjnych energii wytworzonych przez tę osobę, jak również przez osoby mniej lub bardziej jej nieżyczliwe. Metodami teleradiestezji (radiestezji na odległość) bada również wszelkie zagrożenia promieniowaniem szkodliwym miejsc, w których najczęściej przebywa dany pacjent. Stosuje naturalne środki i techniki odpromieniowania tych miejsc. Terapeuta określa karmę pacjenta (pozytywna czy negatywna), często likwidując tę złą.  

Bogdan Trawkowski, jako jeden z nielicznych terapeutów energetycznych posiada umiejętność nieinwazyjnego (bez ingerencji w umysł badanej osoby) odczytywania poprzednich wcieleń. Zwłaszcza ostatnia inkarnacja ma decydujący wpływ na to, kim obecnie jesteśmy i jakie mamy karmiczne długi oraz zobowiązania wobec ludzi, których dziś spotykamy na swojej życiowej drodze. Uzdrowiciel określa czas i miejsce, w którym żyło poprzednie wcielenie duszy (Wyższej Jaźni, Nadświadomości), płeć, status społeczny, sposób, w jaki ono odeszło ze świata fizycznego oraz ówczesne powiązania i relacje z osobami, z którymi obecnie jesteśmy skoligaceni, np. obecny mąż mógł poprzednio być matką, a nasze dzieci – rodzicami. Dzięki umiejętnościom Bogdana Trawkowskiego można uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących pytań dotyczących obecnego życia, m. in. dlaczego chorujemy lub nie układa nam się w związkach czy życiu zawodowym. Co ważne – terapeuta ten wskazuje drogę, dzięki której można zlikwidować długi karmiczne i przekroczyć zły los.

W trakcie sesji indywidualnych oraz spotkań grupowych (wykład, warsztaty, treningi) dzieli się wiedzą, jak przywrócić zdrowie, uzyskać lepsze prosperowanie oraz być osobą szczęśliwą.